Hizmetlerimiz

Hizmette Sınır Yok

Hasar Onarım Hizmetleri

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme

Hasar Onarım Hizmeti

Boyasız Göçük Düzeltme dış darbeler sonucu araçların kaporta aksamları üzerinde meydana gelen boyanın zarar görmediği ve genellikle 5 cm çap ölçüsüne kadar kaporta göçüklerinin özel el aletleri ile aracın orijinal boyasına zarar vermeden düzeltilerek eski haline getirilme tekniği ve sanatıdır.

  Boyasız Kaporta Onarım

  Boyasız Kaporta Onarım

  Hasar Onarım Hizmetleri

  Aracınızda kaza vede çarpma vb. nedenlerden dolayı kaportada oluşan ezik, göçükler boya zarar görmemiş ise profosyenel ekibimiz tarafından itina ile aracın kaportası boyasız onarım uygulaması ile onarılır. En kısa sürede vede düşük maliyete aracınızı değer kaybettirmeden orjinal şekilde teslim edelim.

   Dolu Hasarı Onarımı

   Dolu Hasarı Onarımı

   Hasar Onarım Hizmeti

   Dolu hasarı, otomobilinizin başına gelebilecek en büyük felaketlerden biridir. Dolu, birdenbire oluşan bir hava faaliyetidir.  Bazen dolu yağışından kaçabilmek imkansız olabilmektedir. Ciddi bir dolu yağışı ile birlikte  arabamızda oluşabilecek ezik ve göçük sayısı ne yazık ki yüzlerce olabiliyor.

    Plastik Tampon Tamiri

    Plastik Tampon Tamiri

    Hasar Onarım Hizmeti

    Arabaların şüphesiz en fazla hasar gören yeri tampon kısımlarıdır. Bu nedenle bazı otomobil üreticileri genellikle bu aksamları plastik olarak üretmektedirler. Pratikminionarım , tamponlarda oluşan ezik, göçük vb. kusurları onardığımız gibi kırık, çatlak, yırtık gibi durumları da düzeltiyoruz. Bu şekilde hem aracınızın orjinalliği bozulmamış oluyor hem de ekstra maliyetlerden kurtulmuş oluyorsunuz.

     Araç Temizleme Hizmeti

     Oto Yıkama

     Oto Yıkama

     Araç Temizleme Hizmeti

     Araçlarınız ilk günkü gibi gözükmesi için profesyonel cihazlarımız ve işinde uzman çalışanlarımızla araçlarınızı detaylı bir şekilde yıkayarak göz alıcı temizliğiyle tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz.

      Araç İçi Temizlik

      Araç İçi Temizlik

      Araç Temizleme Hizmetleri

      Aracınızın içinde oluşan bakteri ve pisliklerin temizlenmesi için aracınızın iç temizliğini yaptırmanız gerekmektedir.Aracınıza ferah bir hava katmak ve bakterilerden arındırmak için aracınıza uygun fiyatlara araç içi temizlik yapalım

       Film Kaplama Hizmeti

       Cam Film Kaplama

       Cam Film Kaplama

       Film Kaplama Hizmeti

       Oto cam filmi orijinal renkli cam görünümü veren, estetik görünümünün yanında birçok yarar sağlayan bir aksesuardır.Oto cam filmi uygulaması artık kişiler için lüksten ziyade bir ihtiyaç olmuştur. Cam Filmi yaptırmak için herkesin farklı nedenleri var ama ortak olarak aracın şık bir görünüme kavuşmasıdır. Sizin istekleriniz doğrultusunda aracınıza en uygun olan cam filmini uzman ekibimizle aracınıza takalım aracınız estetik bir görünüme kavuşsun.

        Back to top