Dolu Hasarı Onarım
Dolu Hasarı Onarım

Pratikminionarım İle Birlikte Dolu Hasarı Onarım

Dolu hasarı onarımı: dolu yağışı sonrasında aracınızda oluşan göçüklerin aracın orjinalliğine zarar vermeden özel ekipmanlarla düzeltilmesi işlemidir.Dolu hasarının yol açtığı göçükleri özel ekipmanlarımızla kısa sürede düzeltilerek aracınızın orjinalliğine zarar vermeden onarım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Pratikminionarım olarak faaliyet gösterdiğimiz boyasız göçük düzeltme, boyasız kaporta onarım, dolu hasarı onarım, mini onarım, oto yıkama, araç iç temizlik, cam filmi kaplama alanlarında profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve profesyonel ekipmanlarımız sayesinde en kaliteli hizmeti veriyoruz. Kullandığımız ekipmanları ihtiyaca ve iş güvenliği koşullarına göre sürekli yenileyerek müşterilerimize daha iyi hizmet sunmaya çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz her alanda iddialı olduğumuz gibi dolu hasarı onarımı alanında da iddialıyız. Peki dolu hasarı onarımı tam olarak nedir?

Peki Dolu Hasarı Onarımı Nasıl Yapılır?

MASAJ YÖNTEMİ İLE DÜZELTME

Arkası kapalı panellerde döşemelerin ve bakalitlerin sökülerek veyahut açık panellerin iç tarafına ulaşılarak
Amerikan menşeli özel el aletleri ile ışık merkezinde masaj yapılarak düzeltme tekniğidir.

VAKUMLU YAPIŞTIRMALI GÖÇÜK ÇEKTİRME

Genellikle arkası kapalı olan panellerde ve iç tarafına ulaşılması mümkün olmayan panellerde vakumlu
yapıştırmalı göçük çektirme ile onarım yapılır.

Dolu Hasarı Onarımının Faydaları Nelerdir ?

Dolu Hasarı Onarımı  hemen hemen bütün kasko firmaları tarafından belli bir sınıra kadar kabul edilen bir işlemdir. Hasar oluşan   kaskolu aracınıza boyada ve kaporta sacında yırtılma, uzama vb. durumlar olmadığı takdirde kaskonuzdan faydalanarak boyasız onarım yaptırabilirsiniz.

× Whatsapp Destek