LOKAL BOYAMA ONARIM HİZMETLERİ

Araçlarınız dış darbelere karşı her zaman zarar görebilir. Araçların dış kaportasında ve dış aksamlarında meydana gelen çiziklerde ve hasarlarda lokal boya onarımı yapılarak ilk gün ki gibi görünüm elde etmemiz mümkündür.

Lokal boya işlemleri belirli bir zaman içerisinde yapılır. Büyükşehirlerde trafik yoğunluğuna bağlı olarak araçların birbirilerine çok fazla yakın uzaklıkta bulunmaları kaçınılmaz bir olaydır. Bu durumdan dolayı küçük veya büyük ezikler ve çizikler her zaman problem çıkarmaktadır. Araç satışlarında bu durum olumsuz etki yaratır. Bu olumsuz etkiyi oluşturmamak adına lokal boya onarımı muhakkak yaptırmak gereklidir. Araçların tampon bölgelerinde veya diğer bölümlerinde boya problemleri astar çekilere düzeltilebilir. Gelişen modern tekniklerden fayda alarak spreyli boyaların derin çiziklerde bile etki gösterdiği gözlenmektedir. Araç dış kaportasında göçük meydana gelse bile bu onarım yöntemi ile sadece küçük bir iz kalır. Onarım yapan servisler her zaman sertifikalı malzeme kullanmak zorundalardır. Araçların değerini azaltmamak adına bu süreç son derece önem arz eder. Günümüzde kullanılan lazer teknikli aparatlarla boya onarımı alanında popüler olmaktadır.

Onarım esnasında gerçekleştirilen, teknik detaylar hasarlı olan araçlarınızın kalitesini arttırmak açısından önemli olan işlemlerdir. Bu onarımı gerçekleştirmeden önce mutlaka aracın orijinal kalitesini göz ardı etmeden ilgili birimlerden destek almaya gayret edelim. Araçlarda kullanılan özel kimyasal destek ile lokal boya onarımı başarıyla tamamlanmaktadır. Tamir sürecinden sonra ise eski kaporta ile yeni kaporta arasında hiçbir fark kalmayacaktır.