ARAÇ İÇİ TEMİZLİK ÖNEMİ

dfghdf2

 

araç içi temizlik önemi ; Her eşyanın temizlik ve bakımı ne kadar önemliyse, aynı şekilde arabaların temizliği de çok önemlidir. Özellikle çocuklu ailelerde kirlenme olayı çok daha kısa sürede kendini göstermektedir. Hem kendi sağlığımız, hem de çocuklarımızın ve yakınlarımızın sağlığı için araç içi temizlik üzerinde durmamız gereken bir konudur. Burada önemli olan yüzeysel ve sıradan olmayan anti bakteriyel bir temizliğin yapılmasıdır. Tavandan, klimaya, direksiyon temizliği ve bakımından, bagaj temizliğine kadar pek çok temizlik ile aracınız temizlenmelidir.

İnternet üzerinden oto kuaför hizmeti sunan pek çok firma karşımıza çıkmakta.  Nasıl ki! Ürün alacağımız zaman araştırma yapmak durumunda kalıyorsak, hizmet alacağımız noktada da firmayı da aynı şekilde araştırmamız gerekliliktir. Konusunda uzman personeller tarafından yapılan araç içi temizlik aracınızın küf, koku, virüs  ve lekelerden arınmasını kolaylıkla sağlamaktadır. Araç temizlik işinde özel kimyasallarla hazırlanan malzemeler kullanılmakta olduğu için ilk günkü kadar temiz ve bakımlı bir görünüme sahip olacaktır.

Temizlik işinde uzman olmayan ellere aracınızı teslim ettiğinizde bir takım sorunlarla karşı karşıya gelmeniz olası bir durumdur. Örnek verecek olursak; vakumlu araçlarla yıkanan koltuk yeterli derecede kurutulmadığı taktirde kötü kokuya sebep olacaktır. Bu yüzden araç içi temizlik işi bilen tecrübeli ve deneyimli firma çalışanlarını tercih etmenizle kesin sonuçlar almanızı sağlar.  Tavan, koltuklar, cam, torpido, kapı içleri gibi pek çok noktada yapılan detaylı bir temizlik mikropları önleyeceğinden belli aralıklarla yapılmalıdır.

× Whatsapp Destek