2

PLASTİK TAMPON ÇİZİK TAMİR İŞLEMLERİ

Otomobillerin en çok hasar gördüğü parçaları şüphesiz tamponlarıdır. Ön ve arka kısımda bulunan ve aracı zemine yakın dış darbelere karşı koruyan parçadır. Aracın estetiği açısından da önemli parçalardan biridir. Zamanla bu tamponlarda çizik, göçük ve darbeler oluşabilmektedir. Bunun için Plastik Tampon Çizik Tamiri işlemi yapılmalıdır. Kaporta ve plasitk tampon tamircilerinin uzmanlık alanına girmektedir.

Tamponlarda meydana gelen çizikler can sıkıcıdır. Görüntü ve estetiği bozmaktadır. Bu konularda hassas olan kişiler için plasitk tampn tamiri hizmetleri verilmektedir. Uzman olan firmalar tarafından verilen bu hizmetler farklı ve basit tekniklere dayanmaktadır. Tamponun orijinal yapısına zarar vermeden Plastik Tampon Çizik Tamiri işlemi yapılabilmektedir. Oluşan çiziklerin yok edilmesi için boya kullanılmaktadır. Bu işlemin sağlıklı olabilmesi için çiziklerin aşırı derin olmaması gerekmektedir. Yüzeysel olan çizikler kolaylıkla kapatılabilmektedir. Darbeye dayalı oluşan ezik ve göçüklerde yine aynı şekilde sorunun büyüklüğüne göre çektirme yöntemleriyle onarılmaktadır.

Tampon problemleri basit gibi görülebilir. Ancak, otomobiller için çok önemlidir. Tamponsuz bir aracın estetiği yoktur. Bu nedenle oluşan çizikleri Plastik Tampon Çizik Tamiri işlemi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Daha büyük derinliklerde olan çiziklerin macunlama yöntemi ile kapatılması mümkün olacaktır. Tüm bu ihtiyaçlarınızda profesyonel firmaları tercih etmelisiniz. İşi bilmeyen ve uzman olmayan firmalar tamponunuzu daha kötü hale getirecektir. Bu nedenle firma seçimlerinizi dikkatli ve özenli bir şekilde yapmalısınız.

× Whatsapp Destek