Blog

Latest Industry News

Sultangazi Boyasız Göçük Düzeltme

Sultangazi Boyasız Göçük Düzeltme

Sultangazi Boyasız Göçük Düzeltme

Sultangazi Boyasız Göçük Düzeltme

Pratikminionarım olarak faaliyet gösterdiğimiz boyasız göçük düzeltme, boyasız kaporta onarım, dolu hasarı onarım, mini onarım, oto yıkama, araç iç temizlik, cam filmi kaplama alanlarında profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve profesyonel ekipmanlarımız sayesinde en kaliteli hizmeti veriyoruz. Kullandığımız ekipmanları ihtiyaca ve iş güvenliği koşullarına göre sürekli yenileyerek müşterilerimize daha iyi hizmet sunmaya çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz her alanda iddialı olduğumuz gibi boyasız göçük düzeltme alanında da iddialıyız. Peki boyasız göçük düzeltme tam olarak nedir ?

Boyasız Göçük Düzeltme

Araçlarımızda zaman zaman küçük ya da büyük ölçüde hasarlar meydana gelmekte ki! Bunlardan biri de göçüklerdir. Önceden göçük işlemleri boya ile yapılırken, artan teknolojik donanımlar sayesinde, Sultangazi Boyasız Göçük Düzeltme ile hem kolay, hem de pratik şekilde gerçekleşmektedir. Çeşitli ekipmanlarla masaj yöntemiyle uygulanan bir işlemdir. Peki, bu işlem nasıl yapılmaktadır? Öncelikle hasar tespit edilir ve çubuklar yardımıyla deformasyon olan bölge dışarıya itilerek hasar düzeltilmiş olur. Daha sonra hasarlı bölge boyanarak kuruması beklenir Son olarak pasta işlemi yapılarak uygulama tamamlanmış olur.

Göçükler belli bir noktada meydana gelmişse; Sultangazi Boyasız Göçük Düzeltme uygulaması ile tüm aracınızı boyatmak zorunda kalmazsınız. Günümüzde  pek çok araç sahibi tarafından bu işlem tercih edilmektedir. Bilindiği üzere boya uygulaması ile araç değerini kaybeder. Oysa bu uygulama pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Aracınız orijinalliğinden ödün vermeden ilk günkü yeniliğine kavuşur. Her geçen gün otomobil sigorta primlerinin artması sebebiyle bu uygulama alternatif bir çözüm olarak karşımıza çıkmakta…

Aracınızı satmayı düşündüğünüzde bu uygulama sayesinde aracınızı değerinden verebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken Sultangazi Boyasız Göçük Düzeltme işleminin yapılabilmesi için aracınızın önceden boyaya maruz kalmaması, ya da daha önceden hasar görmemesi gerektiğidir. Bunun haricinde her türlü araçta bu uygulama yapılabilmektedir. Aynı gün içerisinde teslimi gerçekleştiği için son derece kolaylık sağlar. Boyalı uygulamalarla hemen hemen aynı maliyette olduğu için boyasız uygulamayı seçmek verilmesi gereken en doğru karardır.

Fiyat Talebi İçin Bizimle İletişime Geçiniz .

Leave comments

Your email address will not be published.*You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top